POZOR! Změna telefonního čísla! Nový kontakt na Lotu: +420 704 472 429

JAK VYBRAT DOPLŇKY PRO DIA POMŮCKY

JAK VZÍT MÍRY?

Jak změřit obvod pasu? Obvod pasu měřte v úrovni, v jaké chcete pružný pás s kapsičkou nosit. U typu postavy, kde je obvod břicha výrazněji větší, než v úrovni opasku u kalhot, měřte prosím obvod pasu v úrovni opasku u kalhot, ne v úrovni pupíku. Použijte krejčovský metr. Ujistěte se, že měřicí páska dobře sedí, nemusíte ji ale pevně utahovat. Obvod pasu měřte jen přes spodní prádlo.

Jak změřit obvod paže? Použijte krejčovský metr a změřte si obvod paže ve dvou úrovních dle návodu. Ujistěte se, že měřicí páska dobře sedí, nemusíte ji ale pevně utahovat.

návod na měření návleku

Jak změřit obvod stehna? Obvod změřte ve dvou úrovních Vaší nožky. A: obvod cca 7cm pod nejširší částí stehna, B: obvod nohy cca 10cm nad kolenem. K měření použijte krejčovský metr. Ujistěte se, že měřicí páska dobře sedí, nemusíte ji ale pevně utahovat. Délku gumiček upravíte pomocí posunovačů přesně dle svých potřeb tak, aby Vám nošení kapsy bylo co nejvíce příjemné.

 

ŠIRŠÍ ANEBO ÚZKÝ? KTERÝ PÁS K NOŠENÍ DIA PUMPY VYBRAT?

Širší pás velmi dobře drží při pohybu. Hodí se k nošení pumpy zejména při sportovních aktivitách. Pumpička (nebo telefon) se do kapsy v pásu vkládá shora.

Úzký pás lze snadno schovat pod oblečení. Pumpa (nebo telefon) se do kapsy vkládá z boku. Ve vodorovné poloze se pumpička dobře ovládá. Pod oblečením je úzký pás nenápadný. I při sportu pás drží pěkně u těla.

 

JAKÝ MATERIÁL DIA PÁSKU SI VYBRAT?

Plavkovina je na dotek velmi jemná a měkká. Je vyráběna z různých materiálů, které poskytují potřebnou pevnost, elasticitu a dostatečnou odolnost vůči opotřebení a oděru. Jedná se o prodyšný a rychleschnoucí a stálobarevný materiál. Dia pásek z plavkoviny je velmi pružný. Jeho přiléhavost zabraňuje sklouzávání a umožnuje diskrétní nošení inzulínové pumpy na těle pod oblečením. Složení: 80% polyamid a 20% elastan

Efektní plavkovina je látka se stejnými vlastnostmi, jako plavkovina. Rozdílem zvláště působivý design. Tuto látku zdobí lesklé vzory a kresby, třpytky, potisk působící jako flitry, nebo různé další dekorační prvky. Barvy či zdobení na dia pásku přitahují pozornost a jsou atraktivní zejména pro dětská očka. Složení: 80% nylon a 20% spandex

Fitness lykra je speciální druh materiálu určený pro výrobu sportovního oblečení, včetně fitness oblečení, plavek a dalších oděvů pro aktivní pohyb. Tento materiál je vyroben z kombinace syntetických vláken, přičemž hlavní složkou je elastan, který je známý svou vysokou pružností a schopností udržovat tvar. Od klasické plavkoviny se tato látka liší nepatrně větší pevností. Dia pásek z fitness lykry skvěle drží v pase při sportu i ostatních aktivitách. Hodí se pro děti a aktivní dospěláky. Složení: 90% polyamid a 10% elastan

Funkční úplet má úplně stejné vlastnosti jako výše uvedená fitness lykra. Dia pásek z funkčního úpletu velmi dobře drží na svém místě při jakékoli aktivitě. Liší pouze složením. Složení: 75% polyester a 25% elastan

Bavlněný úplet je látka velmi měkká a příjemná na kůži. Dia pásek z bavlněného úpletu se hodí na celodenní nošení, nebo na spaní. Vzhledem k vysoké savosti a prodyšnosti vyhovuje zejména malým dětem. Složení: 95% bavlna, 5% elastan

 

VARIANTY PŘI OBJEDNÁVCE DIA BŘIŠNÍCH PÁSŮ

 

 

POČET KAPES

Jedna kapsa na patentek slouží k nošení inzulinové pumpičky, nebo telefonu, či jiného přijímače

Dvě kapsy - MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ hodí SE k nošení dia pumpy a telefonu zároveň. Stačí si jen vybrat uspořádání kapes.

 

USPOŘÁDÁNÍ KAPES - MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Dvě kapsy vpředu a vzadu (na břiše a na zádech) - nejžádanější uspořádání kapes. Tíha obsahu pásku je vyrovnaná a nenutí tělo podvědomě se naklánět na stranu s výrazněji těžším obsahem.

Dvě kapsy obě vpředu vedle sebe - zaberou cca 30cm délky, proto doporučuji tuto variantu vybrat pro obvod pasu 70–⁠75cm a více.

 

PRŮHLEDNÉ OKÉNKO

Okénko z měkké plastové fólie o síle 0,3 - 0,5mm slouží ke snadné a rychlé kontrole displeje a ovládání inzulínové pumpy. 

 

ZAPÍNÁNÍ PÁSKU 

V celku - pásek je ušitý na míru pasu. Pro svou velkou pružnost se pásek umí přizpůsobit hladovému či najezenému bříšku. Navléknete ho přes nohy do pasu. Díky skrytým švům nikde nic neškrábe a nestudí. A malí rarášci si ho nestrhnou z pasu.

Na patentky - MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ - pásek je také ušitý na míru. Kolem pasu drží pevně pomocí tří plastových patentků v jedné řadě. Na pásku s jednou kapsičkou je patentkové zapínání umístěné vzadu na zádech. Na pásku se dvěma kapsičkami zapnete patentky na boku.

 

VARIANTY PŘI OBJEDNÁVCE DIA DOPLŇKŮ

VARIANTA

Nejprve správně změřte obvod paže, pasu, stehna dle návodu. Podle naměřené hodnoty vyberte při objednávce v e-shopu tzv. "příplatek". Tato informace slouží pro mne a je pouze orientační. I když jste vybrali kategorii velikosti, stále budu potřebovat Vaše přesné míry, které napíšete do Poznámky k objednávce. Najdete je v druhém kroku objednávky ihned po výběru dopravy a platby. Pod Osobními údaji a Fakturační adresou zaškrtněte Zadat poznámku pro prodejce.